Gitar öğrenmek ve çalmak, özellikle bir akustik gitar çalmak, gerçekten zorlayıcı olabilir. Gitar çalmayı öğrenen herhangi bir müzisyene fikrini sorduğunuzda genelde duyacağınız yorumlar aşağıdaki gibi olur;

“Bir türlü akort olmuyor.”
“Parmaklarım çok acıyor!”
“Çalması zor olduğu için bıraktım.”

Yeni ve yüksek performanslı Epiphone PRO-1 ailesi gitarlarla gitar öğrenmenin tüm zorluklarına elveda deyin!

Epiphone Pro-1 serisi gitarlar birbirinden farklı 4 mükemmel versiyonu ile size yeni bir Dünya sunuyor. Epiphone ve Gibson ailesinin toplamda 260 yıllık tecrübesiyle profesyonel Luthierlerin çalım kolaylığını esas alarak yarattığı, hayatınız boyunca elinizden bırakmak istemeyeceğiniz Epiphone PRO-1 serisi sizleri bekliyor.

Ses ve kaliteden ödün vermeden aynı zamanda çalım kolaylığını da amaçlayan bir gitar yaratmak kolay değil. Fakat Epiphone’un kapsamlı analizleri, sayısız teknolojik yenilikleri ve profesyonel müzisyenlerin önerileriyle geliştirdiği Epiphone PRO-1 Serisi gitarlar sadece rahat kullanım/kolay çalım sağlayan gitarlar değil, aynı zamanda makul fiyata gür ve canlı sesiyle oldukça tatmin edici. Dünyanın en kolay çalınabilir gitarlarının aynı zamanda uygun fiyata profesyonel enstrümanlar üreten dünyanın #1 numaralı markası Epiphone’dan gelmesi belki sürpriz olmayabilir. Asıl sürpriz siz Epiphone PRO-1 gitarları çalmaya başladığınızda olacak olanlar! Dünyanın en rahat ve uygun fiyatlı Epiphone PRO-1 gitarları ile gitar çalma hayalinizi ertelemeyin!

KOLAY ÇALIM

epiphone-pro-ı-doremusic-

EZ-Profil sap dizaynı harika bir tutuş hissiyatı ve minimum efor demek!

JumboPRO fretler ile gitar çalarken artık parmaklarınız acımayacak.

PRO-Ease özel bakım yağı ile daha kolay ve acısız çalım.

Epiphone Ultra-Light teller ile canlı ve parlak tonu kaybetmeden rahat çalım.

Dual-Action sap ayar çubuğunun (Truss Rod) çift tarafa hareket edebilen tasarımı sayesinde sap ve tel yükseklik ayarları artık daha hassas ve yapılması kolay!

epiphone-sap-ayari-doremusic

18:1 ölçülerine göre yeniden dizayn edilmiş Epiphone “Deluxe” akort burguları ile geleneksel 14:1 ölçekli burgulara göre daha yüksek kesinlikte ve uzun süre bozulmayan akort.

İnceltilmiş ve konforlu yeni gövde tasarımı sayesinde rahat bir tutuş yaşayın. Ayrıca bu yeni dizayn ile sert tuşeli çalımlar artık çok daha kolay.

EZ-String™Köprü STRING-THRU dizaynı sayesinde tel değiştirmeyi daha kolay ve hızlı hale getiriyor. Böylece tel değişiminde gitar köprüsünde yaşanan pin sorunları tamamen ortadan kalkıyor.

Epiphone Pro-1 Klasik Gitar

1 YORUM

Yorum yapın

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin